Türk ve Arap PDF İndir

Türk ve Arap kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Türk ve Arap kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Türk ve Arap PDF Kitap Bilgisi

Türk ve Arap Birbirine Muhtaçtır
Bilmem ki Arap ile Türk’ten hangisinin, övülecek vasıfları daha fazladır. Bu hususta benim bildiğim ve kat’i şekilde inandığım bir şey varsa, o da: Bu iki milleten her birinin, diğerinin sahip olduğu vasıflardan istifade etmeye muhtaç olduğu ve Türkün Arap, Arabın da Türk olmadan, şanlarını ve istiklallerini koruyarak yaşayamayacaklarıdır.
Yani Türklerle Araplar arasındaki siyasi yakınlık bağları ne kadar zayıflatılırsa, İslam’ın istiklal ve hakimiyeti de o nisbette zevale uğrar, yine o takdirde, bu iki kavmin evlatları Şarklıları kendilerine denk saymaya tenezzül etmeyen ve daima aşağı gören Batılıların hakimiyetine, o nisbette maruz kalırlar ve işte o zaman, iftihar ettikleri milli şerefleri de aynı derecede kaybolur gider..
Bu iki kavmin birbirleriyle olan münasebetleri bahsinde şöyle bir benzetmede bulunsam, acaba nazar-ı müsamaha ile telakki olunur mu?…

Türk ve Arap PDF İndirme Alanı

Türk ve Arap Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Türk ve Arap Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.