Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik PDF İndir

Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik PDF Kitap Bilgisi

Henüz insanın yaratılmadığı dönemde, Hermaphrodites adında iki yüzlü, iki çif kanadı olan, koskocaman garip ve kendi kendine yeterli bir yaratık varmış. Tanrılar, bir yaratığın kendi kendine yetmesini bir türlü içlerine sindiremezlermiş. Duydukları öfke, günün birinde, Hermaphrodites’i ikiye ayırmalarına, bir başka anlatımla, birbirini tamamlayan iki parçaya bölmelerine yol açmış. Böylece, bugün birine kadın, birbirine erkek dediğimiz iki ayrı beden ortaya çkmış. Seks sözcüğü de bu ayırmayı anlatıyor. Latince bölme, ayırma anlamına gelen secare sözcüğünden türetilmiş. O gün bugündür bölünen, birbirinden ayrılan bedenler biribirilerini tamamlamak için bir araya geleduruyor, birleşiyorlar. İkisi biribirinden ayrımlı oldukları için, bir araya gelip birleşince bir biyolojik tamamlanma gerçekleşiyor her şeyden önce, seks sözçüğünü cinsellik sözcüğüyle karşılıyoruz. Türkçede.

Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik PDF İndirme Alanı

Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Gündelik Yaşamda Erotizm / Yasaklı Cinsellik Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.