Kara Liste PDF İndir

Kara Liste kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kara Liste kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kara Liste PDF Kitap Bilgisi

Piyanist İdil Biret’in kayıtları, 1960’lardan itibaren, Avrupa ve ABD’nin önde gelen firmalarınca yayımlandı. EMI, Vega (Decca), Finnadar (Atlantic Records) gibi piyasanın büyük oyuncularının ardından sanatçının 1989’da Naxos’la 44 albümlük anlaşma imzalaması, müzik çevreleri açısından sürprizdi. Naxos küçük, yeni gelişen bir firmaydı. Müzikseverlere uygun fiyatlı CD üretip satması nedeniyle Avrupa ve ABD’de düşmanı çoktu.
Cesur kararı İdil Biret’in kariyerinde iki önemli dönüm noktasının başlangıcı oldu: Toplam albüm satışları 15 yılda 2 milyon sınırını aştı, 2023 yılında Spotify’da dünyanın en çok dinlenen üç klasik müzik piyanisti arasına girmesini sağladı. Bununla birlikte başlangıçtan itibaren Naxos’un büyük rakiplerinin hedefi haline geldi. Avrupa’nın saygın festivallerinde yer alması, ünlü salonlarda konsere çıkması, hatta TV programlarında yer alması engellenmeye çalışıldı.
Nihayet konu 2004 Kasımı’nda Avrupa Komisyonu Rekabet Direktörlüğü’ne yansıdı. Vahim iddiaların sıralandığı “Kara liste Dosyası” 29 yıl sonra ilk kez bu kitapta tam metin yayımlanıyor. Kitapta ayrıca dosya komisyona iletildikten sonra yaşananları, iddiaları kanıtlayan şaşırtıcı tanıklıkları bulacaksınız.

Kara Liste PDF İndirme Alanı

Kara Liste Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kara Liste Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.