Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? PDF İndir

[ad_1]

Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? PDF Kitap Bilgisi

“İnsanları dış görünüşlerine göre yargılayamazsın!” Bu söz daha çocukluğumuzdan itibaren beynimize işlenmiştir ancak bu kitapta da okuyacağınız üzere tamamen yanlıştır.
Bir solukta okuyacağınız analizlerinde Dutton, insanları dış görünüşlerine göre yargılamak üzere evrildiğimizi gösteriyor. İnsanların karakterlerini ve zekâlarını dış görünüşlerine bakarak kesin olarak okuyabiliriz ve hatta hayatta kalmak istiyorsak okumalıyız da. Dutton bize vücut şekli, kıl oranı, göz yapısı, parmak uzunluğu, hatta kadınların memelerinin büyüklüklerinin ve daha fazlasının karakter, zekâ ya da ikisine birden açılan pencereler olduğunu gösteriyor.
Bu kitabı okuduktan sonra insanlara bir daha aynı gözle bakamayacaksınız.

[ad_2]

Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? PDF İndirme Alanı

Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Neden İnsanları Dış Görünüşlerine Göre Yargılarız? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.