İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek PDF İndir

İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek PDF Kitap Bilgisi

“Ustaca bir kitap… Kendinizi bu derinlikli ve zarif senteze bırakın.”
-DR. DANIEL SIEGEL, Önsözden
 
“Nihayet, sağlıklı çift ilişkileri hakkında bilimsel olarak bildiklerimizle beynin işleyişine dair öğrendiklerimizi birleştiren, muhteşem ve kolay okunabilir bir kitap! Bu kitabın her uygulayıcının kitaplığında yeri olmalıdır.”
                                                               -DR. JOHN M. GOTTMAN, Aşk Nasıl Sürdürülür kitabının                                                                          yazarı
“Bu kitap, okuyucusunu yumuşak adımlarla bir çiftin gündelik sıkıntıları ve zaferlerinin ardındaki bilimsel bilgide gezdiriyor. Böylelikle de çiftlerle çalışan herkesin, çiftlerin psikolojik ve nörobiyolojik serüvenlerini öğrenmelerine ve bunların değerini kavramalarına olanak sağlıyor.”
                                                               -SUE JOHNSON, Duygu Odaklı Çift Terapisinin (DOÇT) kurucusu ve Bana Sıkıca Sarıl: Hayat Boyu Sürecek Bir Aşk için 7 Görüşme kitabının yazarı
 
“Güzellikle işlenmiş bu kitapta Dr. Fishbane, zengin nörobilimsel araştırma bulgularını usta bir çift ve aile terapisti olarak biriktirmiş olduğu paha biçilmez ve engin tecrübesiyle birlikte dokumuştur. Bununla da uygulayıcı yetiştirenlere beynin en yakın ilişkilerimizi nasıl etkilediğini göstermiştir. Gayet kullanışlı uygulama önerileri ve canlı vak’a örnekleri vererek, beynin esnekliğini de hesaba katmak suretiyle, yaşam boyu sürecek sevgi ilişkilerinde meydana gelen etkileşim örüntülerini nasıl biçimlendirip-değiştirebileceğimizi açıklamıştır. O yüzdendir ki, kitabı uygulamalarını derinleştirip-zenginleştirmeleri için hem tecrübeli terapistlere hem de yeni başlayan terapistlere ısrarla öneriyorum.”
                                                           -DR. FROMA WALSH, Chicago Aile Sağlığı Merkezi Eş-Yöneticisi
                                                       Chicago Üniversitesi -Sosyal Hizmet Yönetimi ve Psikiyatri Bölümünde                  Mose ve Sylvia Firestone Emiretus Profesörü
 
 
“Mona Fishbane, nörobiyolojideki yenilikleri kapsamlı bir şekilde incelemiş ve bu çalışmaların çift terapisi açısından doğurgularını titizlikle göstermiştir. Ustalar ustası bir uygulayıcının aklıyla, derinlikli bilgiye sahip bir bilim insanının tecrübesini birleştirmiştir.”
 
                                                                                             
-DR. DAN WILE, Amerikan Profesyonel Psikologlar Kurulu Üyesi, İşbirlikçi Çift Terapisinin (Collaborative Couple Therapy) kurucusu, California Üniversitesi Berkeley’de Klinik Profesör ve  Balayı Sonrası: Çatışmalar İlişkinizi Nasıl Geliştirebilir kitabının yazarı

İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek PDF İndirme Alanı

İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İlişkilerin Nörobiyolojisi & Beyni Bilerek Sevmek Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.