Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi PDF İndir

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap, homeopatinin üç temel kitabının çok özel bir çevirisidir. Dönemin uzun cümlelerden oluşan ağdalı bilim dili nedeniyle kasıtlı olarak birebir çeviri yapılmamıştır. Böylece ortaya, asıllarına göre okuması ve anlaması gayet kolay, sade bir kitap çıkmıştır. Üç farklı kitabın tek ciltte, tek çevirmen ve düzenleyen eliyle buluşması, dil birliğini korumuş ve ilişkili konuları beraber incelemeyi mümkün hale getirmiştir. Bunlar, birbirlerini tamamlayan kitaplardır. Üçünü arka arkaya okumak homeopatiyi daha iyi anlamanıza çok yardım edecektir. Çeviri yapılırken sadeleştirmekle yetinilmemiş, ilave yorumlarla, asıl kitaplarda olmayan ara başlıklarla ve asıl metnin yeniden düzenlenmesi yolu ile konunun daha iyi anlaşılması için her türlü özen gösterilmiştir. Buna bazı hataların düzeltilmesi de dahildir. Bu kitaplar:
Tıbbın Özü (Organon of the Medicine) : Homeopatiyi anlatan birinci ve en önemli kitaptır. Bu kitabı doğru anlamadan çok iyi bir homeopat olmak mümkün değildir. Dr. Samuel Hahnemann tarafından Almanca olarak yazılmıştır.
Uzun Süren Hastalıklar (The Chronic Diseases) : Tıbbı destek almadan kendi kendine iyileşemeyen hastalıkların ilaçla tedavisi hakkındadır. Dr. Samuel Hahnemann tarafından Almanca olarak yazılmıştır.
Homeopatik Felsefe Dersleri (Lectures on Homoeopathic Philosophy) :  Tıbbın Özü ve Uzun Süren Hastalıklar kitapları hakkında daha kapsamlı ve daha pratik bilgiler verir. Dr. James Tyler Kent tarafından İngilizce olarak yazılmıştır.

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi PDF İndirme Alanı

Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Homeopatinin Bakış Açısıyla Tıbbın Özü , Felsefesi ve Hastalıkların Tedavisi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.