Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi PDF İndir

Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi PDF Kitap Bilgisi

İşletmelerin kalite uygunluğunu sağlamak için katlandıkları kalite maliyetleri genel olarak; önleme, ölçme değerleme, içsel başarısızlık ve dışsal başarısızlık olmak üzere dört grupta incelenmektedir.
Kalite maliyetlerine ilişkin literatürün incelenmesi sonucunda hurda imha yöntemi ile başarısızlık maliyetlerinin önlenmesine ilişkin bir kalite maliyet kalemine rastlanmamaktadır. Uygulama yapılan işletmenin koşulları gözden geçirildiğinde hurda imha yönteminin çok önemli bir önleme maliyeti kalemi olduğu görülmektedir. Hurda imhası yapılarak işletmede kötü niyetli çalışanların yaratacağı içsel başarısızlık maliyeti önlenebilecek bir özellik taşımaktadır.
Kitapta, işletmelerde ortaya çıkan üretim kayıpları kalite maliyetleri ile ilişkilendirilerek hurda imha yöntemi ile birçok sanayi işletmesinde özellikle montaja dayalı sektörlerde ortaya çıkan kâr kaybının nasıl önlenebileceği incelenmiştir.

Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi PDF İndirme Alanı

Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hurda İmha Maliyetlerinin Kalite Maliyetleri Açısından İrdelenmesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.