Benden Söylemesi PDF İndir

Benden Söylemesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Benden Söylemesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Benden Söylemesi PDF Kitap Bilgisi

Yazar Erol Toy bir konuşmasında Veli Bayrak için “Okudukça Aziz Nesin’i andım” diye bir cümle kurmuştu. Veli Bayrak büyük bir gözlem gücüne ve onu kısa yoldan yansıtabilecek yeteneğe sahip biri. Aslında Veli Bayrak hiç kimseye benzemeyen, gençlere yol açmaya çalışan, yani kendisi olmaya çabalayan bir kalem işçisi… O, bir öykü ustası, emekçisi. Öykülerini güldürmek ya da hüzünlendirmek derdi gütmeden, içinden geldiği gibi yazıyor. Sıcacık. Abartısız. Olduğu gibi. Katıksız. Dümdüz… Ne kadar gözlemci olduğunu her kelimeyi her cümleyi okudukça çok daha iyi anlayacaksınız. Yarattığı kahramanlar ete kemiğe bürünmüş, yanı başınızda duruyor. Ya evinizin içinde ya komşunuz ya kardeşiniz ya da canınız. Bu nedenledir ki Veli Bayrak’ın öykülerini gülerek okurken hüzünlenebilir, ağlarken gülümseyebilirsiniz. Ama en çok da düşünürsünüz. Tıpkı “Benden söylemesi” isimli bu kitapta yapmaya çalıştığı gibi.
 
Hoşça kalın, mizahla kalın.

Benden Söylemesi PDF İndirme Alanı

Benden Söylemesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Benden Söylemesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.