Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm PDF İndir

Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm PDF Kitap Bilgisi

Kadınlarda Artırılmış Cinsel Doyum (ESR) çok yeni tanımlanmış bir kavramdır. Expanded Orgasm (Artırılmış Orgazm) kavramından sonra ortaya çıkmıştır. ESR kadınlardaki uzatılmış, süreğen, art arda gelen çok güçlü bir cinsel doyum ve orgazm halidir.

Bazı kadınlarda bu fenomen dakikalarca süren orgazm haline, status orgasmusa dönüşebilmektedir. Son yıllarda ortaya çıkan dört sinir teorisi kadınlarda birbirinden farklı çok daha fazla orgazm çeşidi olabileceğini göstermiştir. Bu kitap, hem kadınlar için, hem de onları tatmin etme isteğinde olan erkekler için en son bilgileri, özetleyerek ve bol resimli olarak ele alınmaktadır.

Aslında Tantristler ve Taocular tarafından yüzyıllar öncesinden beri bilinen bu yöntemler ve bilgiler bilim tarafından daha yeni yeni keşfedilmektedir. Kitapta modern cinsel teorilerin, kadınlardaki yeni orgazm teorilerinin yorumları yapılırken, eski Uzak Doğu cinselliğine de değinilmektedir. Bu kitap uzatılmış orgazmlar, artırılmış cinsel doyum ve ESR hakkında yazılmış olan Türkçe ve yabancı dildeki ilk kitaplardan birisidir.

– G- Noktası ve yeni erojen noktalar
– Kadın Orgazmında yeni teoriler
– Uzatılmış Orgazm (ESR)
– Cinsel doyumu artırıcı yöntemler
– Dört sinir ve altı yolak teorisi
– Orgazmın nörolojik kontrolü
– Orgazmın ve hazzın nörokimyası
– Orgazm ve farklı bilinç halleri

Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm PDF İndirme Alanı

Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Artırılmış Cinsel Doyum: ESR & Kadınlarda Ultra Orgazm Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.