Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele PDF İndir

Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele PDF Kitap Bilgisi

Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri ilk defa konuşuyor ve tüm bölge ilk defa boydan boya masaya yatırılıyor. Devrimci hareketin o gün merkezinde yer alan aktörler ise kendi perspektiflerinden karar alış süreçlerini yansıtıyor. Ortaya çıkan tablo ise sonraki tarihsel süreci etkileyebilecek düzeyde önemli olgular içeriyor.
Kısacası kitap, 1975-85 döneminde, hem bir bölge mücadelesini sergilemesi hem de buradan yola çıkarak devrimci hareketin geneline dair değerlendirmeler, eleştiriler ve önermeler içermesi açısından arşivlerde yer almayı hak ediyor. Hem bir devrimcinin özel anılarını hem de başkalarının ağzından hareketin genel seyrini bütünlük içinde verebilmek kolay bir denklem değildir. Kitabın bu zor denklemin üstesinden ne denli gelebildiği ise okurun düşünceleriyle berraklaşacaktır.

Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele PDF İndirme Alanı

Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yüreğim Sol’madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.