Kaos – Sonra – Terk – Sonra PDF İndir

Kaos – Sonra – Terk – Sonra kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kaos – Sonra – Terk – Sonra kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kaos – Sonra – Terk – Sonra PDF Kitap Bilgisi

Kaos
Yaşam terk edilmelerden, gitmelerden ve bitmelerden oluşur. Her gelen gider ya da gittiği bir yerden gelmiştir. Terk edilme durumu yeni beklentileri, yeni beklentiler hayalleri, hayaller de yalanları getirir. Tehlikeli yalanları. Kendi kendimize zavallı bir biçimde inandığımız yalanları. Yaşam yalandır. Yalan yaşam.
 
Sonra
Bana çok iyi bak. Gözlerimin içine bak. Farkında değil misin? Senin hikayeni anlatıyorum. Ya da sen benimkini yaşıyorsun. Öyle ya da böyle. Aynı şeyler oluyor. Hep böyle oldu. Olmayı da sürdürecek. O yüzden iyi bak bana. Görmeye çalış.
 
Terk
Bugün dünyanın aslında özünde ne kadar sessiz olduğunu anladım. Gürültüyü koparan bizleriz.Sürekli doğayla mücadele ediyoruz. Yenileceğimizi bile bile. Bir türlü yaşamın ta kendisi olmayı beceremiyoruz. Bu da yetmiyormuş gibi bir de kalkıp yaşam olmaya çalışıyoruz. Kendimi bir şeylerin arasında sıkışmış gibi hissediyorum. Yalanla gerçeğin, suçluyla suçsuzun, doğruyla yanlışın ve en kötüsü de yaşamla ölümün…
 
İyi Ki Varsın
Başkalarının hayatlarına imrenirken, onların mutluluklarını kıskanırken, sanki çok mutluymuşum gibi davranıyordum. Ama aslında çok mutsuzdum.Elimdekilerin tadını çıkarıp, onlarla mutlu olmak varken hep daha fazlasını istedim.

Kaos – Sonra – Terk – Sonra PDF İndirme Alanı

Kaos – Sonra – Terk – Sonra Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kaos – Sonra – Terk – Sonra Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.