Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) PDF İndir

Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) PDF Kitap Bilgisi

20. yüzyılın başlarında, hem psikanalitik kurama yaptığı katkılar hem de çocuk psikanalizi üzerine çığır açan çalışmalarıyla kendine özgü bir yer edinen Melanie Klein, Sevgi, Suçluluk ve Onarım’da çocuklarla yaptığı klinik çalışmaları açıklamaktadır.
 
Freud, yetişkinde hâlâ aktif olan çocuğu keşfetti. Klein ise yetişkindeki ve çocuktaki bebeği keşfetti. Klein, evrelerden ziyade pozisyonlardan söz eder, çünkü bu terim tam bir örgütlenmeyi, egonun durumunu ve nesne ilişkilerinin, düşlemlerin ve savunmaların doğasını anlatır. Yaşama yeni bir bakış, yeni bir duruş getirir. Ruhsal gerçekliklere ilişkin bir farkındalığın başlangıcına işaret eder ve psikotik işleyiş ile psikotik olmayan arasında bir sınır işaretidir.

Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) PDF İndirme Alanı

Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sevgi, Suçluluk ve Onarım & ve Diğer Yazıları (1921-1945) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.