Elçi PDF İndir

Elçi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Elçi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Elçi PDF Kitap Bilgisi

TEK VE BİR OLANA ATFEN

“Elçi” adlı bu roman, Hz. Muhammed’in (S.a.v) doğduğu günden itibaren yaşamını ele alarak gerçeklerle örtüşen bir araştırma hikayesi olarak sunulmuştur. Peygamberin hayatı sıradan ve ezbere bilgilerle aktarılmadığı gibi tarihi açından bilimsel, dini açıdan da hakikati ele alarak hazırlanmıştır. Hz. Peygamberin yaşamındaki dostları, düşmanları ve sosyal çevresine değinilerek hazırlanan “Elçi” adlı romanın yazarı Gökhan Yıldız, “İslamiyet laiktir ve laik kalacaktır.” söylemi ile müteşâbih ayetleri, İslam’ın bâtıni yönünü ele almış, hakikat yolunu büyük yaratıcının gerçekçi arketipleriyle ve peygamberin etik ahlakını işleyerek edebi bir metin haline getirmiştir.

“Elçi” adlı roman hem Hazreti Peygamberin bilinmeyen yönleriyle hayatını içine alır hem de Kur an-ı Kerim’e ait mürşid-i kâmil düşüncesiyle birleşerek, Allah’ın tek ve bir olan gerçeğini bilimsel yöntem ve edebiyatın birleşmesiyle okuyucuya aktarmayı amaçlamıştır.

Elçi PDF İndirme Alanı

Elçi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Elçi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.