Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma PDF İndir

Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma PDF Kitap Bilgisi

Mikronize öğütme; başta madencilik olmak üzere diğer pek çok endüstride (gıda, metalürji, ilaç vb.) uygulanan bir boyut küçültme (ufalama) işlemidir.

Öğütme, mekanik yöntemlerle (öğütücü ekipmanlar, değirmenler) gerçekleştirilen ve özellikle ince, çok ince tane boyutlarına ulaşılması gerektiğinde enerji tüketimi oldukça yüksek bir işlem olduğundan uygun öğütme tekniği ve değirmen seçimi büyük önem arz etmektedir.
Eser, “Mikronize Öğütme” ve “Sınıflandırma” olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde konvansiyonel bilyalı değirmenler, son yıllarda ince, çok ince öğütmede öne çıkan karıştırmalı değirmenler ile diğer değirmenler (titreşimli, valsli, jet değirmenler gibi) ele alınmaktadır. İkinci bölümde ise öğütme sonrası elde edilen mikronize ürünlerin tane boyutuna göre sınıflandırıldığı sınıflandırma ekipmanları (seperatörler) ile çalışma prensipleri ve ayırma performansları üzerinde durulmaktadır.

Kitabın, başta maden mühendisliği bölümü olmak üzere adı geçen diğer disiplinlerdeki araştırmacılar ve öğrenciler ile sektördeki uygulayıcılara faydalı olması dileğiyle…

Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma PDF İndirme Alanı

Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Mikronize Öğütme: İnce, Çok İnce Öğütme, Sınıflandırma Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.