KPSS Coğrafya Soru Bankası PDF İndir

KPSS Coğrafya Soru Bankası kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. KPSS Coğrafya Soru Bankası kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

KPSS Coğrafya Soru Bankası PDF Kitap Bilgisi

Değerli adaylar,
KPSS’ye hazırlık süreci her açıdan meşakkatli bir süreçtir. Bu sürecin zorluğunu olabildiğince minimize etmek de biraz bizim elimizdedir. Bize nüfuz eden panik, stres, endişe ve ön yargı faktörlerinden kurtulmamız ve yolumuza sakin kafayla devam etmemiz oldukça elzemdir. Tam bu noktada sizlere panik, stres ve endişenizi kırmanıza yardımcı olamasam da en azından ön yargı kısmında yardımcı olmak üzere bu kitabı hazırladım.

Coğrafya dersinin; KPSS adaylarının büyük çoğunluğunca ön yargıyla yaklaşılan, genelde halledilemez bir dersmiş gibi görülen bir alan olduğu malumdur. Bilhassa 2022 KPSS Lisans sınavındaki Coğrafya sorularından sonra adaylardaki ön yargı düzeyi iyice artmış durumdadır. Ben de tam manasıyla bu doğrultuda hareket ederek hazırladığım soruları büyük ölçüde ÖSYM tarzında oluşturmak için elimden geleni yaptım diyebilirim. Elinizdeki kaynakta ÖSYM’nin yeni formatıyla bire bir uyumlu çok sayıda soru bulunmasının yanında, geçen yılki ters köşe sorulara benzer birtakım sürpriz sorular da mevcuttur. Bu sizleri ÖSYM’nin karşınıza çıkarabileceği hemen bütün sürprizlere hazırlıklı bir hale getirecektir, ki bir soru bankasından zannımca en büyük beklenti de bu olmalıdır. Lakin benim bu noktada asıl vurgulamak istediğim kısım çözümler kısmıdır.

Kıymetli adaylar; hazırladığım çözüm kitapçığı neredeyse bir konu anlatımı niteliğindedir. Bu kitabı hazırlarken en çok özen gösterdiğim noktalardan biri bu olmuştur. Zira soru yazmak tek başına bir mesele değildir. Asıl mesele, yazılan soruların ÖSYM formatına büyük ölçüde uygun olması ve çözümlerinin de aklımızdaki tüm soru işaretlerini giderecek şekilde hazırlanmış olmasıdır. Bu hedeflerle hazırladığım kaynağın sizlere bu zorlu yolda hakkıyla yoldaşlık etmesini ve hayallerinize ulaşmanız için maksimum düzeyde yarar sağlamasını umuyorum.

Göz at  Hiçlik ve Kuantum PDF İndir

Cihan DUMLUPINAR

KPSS Coğrafya Soru Bankası PDF İndirme Alanı

KPSS Coğrafya Soru Bankası Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
KPSS Coğrafya Soru Bankası Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.