Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar PDF İndir

Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar PDF Kitap Bilgisi

“ Sonunda, zanaatkarların en iyisi, kendine özgü olmak üzere hiçbir şey bahşetmediği bu yaratığının, her varlık türünün kendine özgü özelliklerini tümüne birden ortak olmasına karar verdi. Dolayısıyla, belirsiz bir yaratık olarak yarattığı insanı aldı, onu dünyanın ortasına yerleştirdi ve ona şöyle seslendi: Biz sana ne sabit bir barınak, ne sabit bir biçim, ne de kendine özgü bir işlev verdik ey Adem, kendi özlemlerine, kendi yargılarına göre istediğin biçime, istediğin işlevlere malik olabilesin diye… Diğer bütün yaratıkların doğası, bizim yasalarımızın kapsamı altında sınırlandırılmış ve kısıtlanmıştır. Sense, seni ellerine teslim ettiğimiz özgür iradenle ve hiçbir kısıt tanımaksızın kendi doğanın sınırlarını tayin edeceksin. Seni dünyanın merkezine yerleştirdik ki, oradan dünyada neler olup bittiğini daha rahat görebilesin diye… Seni ne göklerden ne topraktan yarattık, ne ölümlü ne de ölümsüz kıldık, özgür seçiminle ve vakarla, sanki kendi kendinin yaratıcısı ve biçimlendiricisiymişçesine, kendini kendi tercih ettiğin biçimde kurabilesin diye.”

O halde ey okur:
“Büyük anlatılar, büyük hikayeler bitmiştir; herkesin kendi hikayesini yaşayabilme zamanıdır.”

Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar PDF İndirme Alanı

Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kalem İzi & Sanat ve Edebiyat Üzerine Yazılar – Konuşmalar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Windows Server PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.