Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı PDF İndir

Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı PDF Kitap Bilgisi

Klinik ortamın, tıp pratiğinin “zanaat” olma vasfından taşan unsurlar, Türkçede bugüne kadar az sayıda özgün metne konu oldu. Halbuki modern klinik, beşerî ve toplumsal olduğu kadar, tarihsel ve siyasal bileşkeleriyle de uç veren, helezonlar çizen, dahası zihinsel-kültürel iklimi de boydan boya kateden kompleks bir vektördür. Özen B. Demir’in bu kitabı, söz konusu boyutları güncel olanakları ve tarihsel izdüşümleriyle birlikte ele almaya, yoklamaya çalışıyor. Onları incelikli kuramsal araçlarla donatarak tıp evreninin merkezinde ve “etrafı”nda dolanıyor. Bunu yaparken de, ardında o artık basmakalıp hâle gelmiş (ancak inatla geçerli) hakikatin tok seslerini bırakıyor: Tıp, asla sadece tıptan ibaret değildir.

Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı PDF İndirme Alanı

Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Klinik ve Kritik: Tıp ve Etrafı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.