Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük PDF İndir

Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük PDF Kitap Bilgisi

Kitabü’l Ef’al, Kıpçak Türkçesinin söz varlığını içine alan diğer sözcüklerde ve eserlerde bulunmayan sözcükleri içermesi bakımından dönemin söz dağarcığına katkıda bulunmaktadır. Eser, iki dilli sözlük olması yönüyle, Türkçenin anlatım gücünü göstermesi ve yabancı sözcüklere karşılık bulması bakımından da önemli bir kaynaktır.

Elinizdeki çalışma, Kıpçak Türkçesiyle yazılmış Kitabü’l Ef’al’in ses ve biçim bilgisi bakımından özelliklerini belirleyerek Türk dilinin geçirdiği aşamaların ve dildeki değişikliklerin görülmesine yardımcı olmayı; eserin yazıldığı dönem ve coğrafyada Türkçenin söz varlığını ortaya koymayı; Türkçenin anlatım gücünün ve anlam zenginliğinin gösterilmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük PDF İndirme Alanı

Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kitabü'l Ef'al / Kıpçakça Satır Arası Sözlük Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.