Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam PDF İndir

Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam PDF Kitap Bilgisi

Toplumsal bir sorun olması sebebiyle kadına yönelik şiddet, başta kadınlar olmak üzere çocukları ve buna bağlı olarak tüm toplum bireylerini derinden etkilemektedir. Polis memuru olarak görev yaptığım Aydın İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ ne başvuruya gelen birebir şiddeti yaşayan kadınların nasıl derinden etkilendiğini görmemek mümkün değildir. Özellikle ‘artık şiddet dursun’ ‘bunları yaşamak istemiyorum’ diyen kadınların çığlıklarında, yüzlerine yansıyan şiddet izleri rahatlıkla görülmektedir. İşte bu anlamda bu kitap, göz ardı edilemeyecek kadar çok büyük öneme sahip kadına yönelik şiddet ile mücadele konusuna ilişkin 6284 Sayılı Yasa’nın kapsam ve yeterlilik açısından araştırılmasının değerli olacağı düşüncesi ile hazırlanmıştır. Özellikle çalışmanın, bir kadın için bile olsa şiddetin önlenmesi yönünde katkı sağlayacağını bilmek bize mutluluk verecektir.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam PDF İndirme Alanı

Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kadına Yönelik Şiddete Karşı 6284 & Yeterlilik ve Kapsam Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.