İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı PDF İndir

İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı PDF Kitap Bilgisi

Kadim ve Bütüncül Şifa Sistemi
 
TİTREŞİMSEL İYİLEŞTİRİCİLERLE TANIŞIN, VÜCUDUNUZU AKORT EDİN, FABRİKA AYARLARINA GERİ DÖNÜN!
 
Titreşim Tıbbı…
Yeni bir tanımlama ve yeni bir paradigmadan söz ediyoruz.
Her ne kadar yeni olarak nitelendirsek de binlerce yıllık kadim bir bilgi.
Geleneksel Çin Tıbbı’ndan bölgesel şamanik uygulamalara kadar pek çok yerde ve farklı zaman dilimlerinde uygulanmış ve kullanılmış.
Esas aldığı temel bilgi şu: “Her şey enerji ile titreşir ve tüm bu enerjiler bir bilgi içerir.”
Fiziksel bedenimiz de bir enerji alanı ile çevrilidir. Bu alan hem bilgi merkezi hem de son derece hassas bir algılama sistemidir.
Bizi çevreleyen bu alan, olumlu ya da olumsuz, iç ve dış deneyimlerimiz tarafından ortaya çıkan duygusal titreşimleri de içinde barındırır. Artık bu bilgi, sisteme kayıt olmuş demektir. Bunun etkisi kendini fizik bedende de görünür hale getirir. Yani hayatımız, deneyimlerimiz, yaşadıklarımız, travmalarımız kısaca, “biyografimiz, biyolojimizi belirler”.
Akustik terminoloji ile konuşacak olursak, bedenimizden yükselen ses detone yani bozuk değilse sağlığımız yerinde demektir. Eğer fiziksel bedenimizin herhangi bir bölgesinden detone bir ses yükseliyor ise hastalık başlamış demektir. Frekans yoğunluğundaki bir değişiklik, hastalığın özellikleri konusunda da bize birtakım bilgiler verebilir.
İşte buradan bilgi alıp yorumlayan tıp paradigmasına “Titreşim Tıbbı” diyoruz.
Ve titreşimsel iyileştiriciler sayesinde bedeni akort ediyor, fabrika ayarlarına geri döndürüyoruz. Yani insanlara bütüncül bir şifa sistemi sunuyoruz.

Göz at  Nefret Oyunu PDF İndir

İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı PDF İndirme Alanı

İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İnsan Fıtratına Uygun Temiz Tıp: Titreşim Tıbbı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.