Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş PDF İndir

Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş PDF Kitap Bilgisi

Amacı kişide “insan-üstü” vasıflar kazandırmak olan ve 19. yüzyılın sonunda kurulan, ama kökeni çok daha eskilere giden gizli bir cemiyet olan Altın Şafak Hermetik Cemiyeti, kapalı kapıları ardında bu hedef doğrultusunda kişinin adım adım ilerlemesini sağlayan çok kapsamlı bir majikal eğitim sistemine sahipti. Cemiyet insanda böyle bir dönüşüm gerçekleştirecek yöntemleri bazı gizli üstatlardan almıştı ve kadim çağlardan farklı kültürlerden bir araya getirmişti. Külliyatı ciltler dolusu olmakla beraber, üyeleri arasında Aleister Crowley, MacGregor Mathers, W.W. Wescott, Dion Fortune, Francis I. Regardie, A.E. Waite ve W.B. Yeats gibi seçkin kişiler vardı.
 
Bir Druid Cemiyetinin Şefi olan ve okültizm, şifalı otlar, ekoloji ve politika gibi birçok konuda kitaplar yazan John Michael Greer, bu kitapta Altın Şafak Hermetik ritüel majisini içeren kademeli pratik öğretileri sunuyor. Kitap davet, celp ve defetme gibi çağrı yöntemlerinin yanı sıra, yüksek benliğin uyarılmasını içeren kutsal koruyucu meleğin davet ritüeli, bedenin enerji merkezlerinin uyarılmasını içeren orta sütun çalışması, görünmezlik formülü, tanrı formlarına bürünme, kehanet sanatı, elemental ve gezegen enerjilerini özümseme, egzorsizm (şeytan çıkarma), cisimleri kutsama, şekil değiştirme gibi birçok ritüel çalışması içeriyor. Dahası bu yöntemlerin nasıl sonuç verdiklerini, kişinin önceden nasıl bir hazırlık evresine girmesi gerektiğini anlatıyor. İnsan ve evrenin sırlarını arayan majis- yenin yürüdüğü yolun temelde mistik bir yol olduğunu, bilinçli majisyenin emanetine teslim edilen güçleri etik kurallar çerçevesinde ve kozmik yasalarla uyumlu bir şekilde kullanmasını öğretiyor.

Göz at  Mitolojinin Gücü PDF İndir

Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş PDF İndirme Alanı

Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Güç Çemberleri & Hermetik Majiye Giriş Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.