Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji PDF İndir

Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji PDF Kitap Bilgisi

Stresi yönetemiyoruz, psikolojimiz bozuldu, zihinsel olarak bu maça hazırlanamadık, maça tam olarak odaklanamadık, düşündüklerimizi oyuna yansıtamadık gibi söylemleri futbol camiasında kritik bir mağlubiyetten sonra veya takımların kötü gittiği dönemlerde sık sık duymaktayız. Yıllardır futbol antrenörleri ve kulüp yöneticileri tarafından dile getirilen bu problemler aslına bakıldığında başarısızlıklar sonrası sığınılan bahaneler olarak nitelendirilebilir.  Buradaki temel sorun bahane olarak kullanılan bu problemlerin gerçekte var olması ancak bu problemlere yönelik önlemlerin alınmamasıdır. Farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse Türk futbolundaki asıl sorun zihinsel ve psikolojik faktörler ile ilgilidir. Antrenman biliminin belli bir seviyeye geldiği günümüzde, Anadolu takımlarının dahi fiziksel olarak performanslarının iyi olduğu gerçeği göz önünde bulundurulduğunda elit düzeyde başarıyı psikolojik faktörler belirlemektedir.
 
Futbol antrenörleri futbolcular üzerinde mutlak otoritesi olan liderlerdir. Dolayısıyla futbol antrenörünün zihinsel olarak güçlü olması futbolcuların performansı açısından da önem arz etmektedir. Bu kitap bilimsel yöntemlerden yola çıkarak futbol antrenörünün zihinsel olarak nasıl hazırlanması gerektiğini, hazırlandığında sonuçlarının mesleki açıdan neler olduğunu açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Bütün bunlara ek olarak futbol antrenörleri zihinsel olarak geliştirilirken giyilebilir teknolojinin de kullanılmış olması bu kitaba ayrı bir değer katmaktadır. Bu kitap futbolda asıl sorunların anlaşılmasına ve bu sorunların çözülmesine bir aracı ve kaynak olacaktır.
 
“Zihin antrenörü, antrenör ise futbolcuları yönetir.”   

Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji PDF İndirme Alanı

Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Futbol Antrenörlerinde Zihinsel Hazırlık ve Giyilebilir Teknoloji Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Sınıf Yönetimi PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.