Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı PDF İndir

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı PDF Kitap Bilgisi

Ali Nesin’in liselere yönelik matematik ders kitaplarından İkincisi elinizde.
Ali Nesin bu kitabı için, “Okur doğal sayılara elbette daha önceki eğitim yıllarından aşinadır. Zaten önceki kitapta da hiç çekinmeden sayıları (kümelere örnek vermek amacıyla) kullanmıştık. Bu kitapta okurun doğal sayılar hakkında bildiklerini daha modern bir dille gözden geçireceğiz. Kullanacağımız dil daha çok kümeler kuramının dili olacak.
Aralara bayağı ilginç ve zorlayıcı problemler serpiştirdim. Okurun o problemler üzerine zaman geçirmesini öneririm, hemen olmasa da ileride yararını görecektir, ” diyor.

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı PDF İndirme Alanı

Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Fen Liseleri İçin Matematik 2 – Doğal Sayılar Yapısı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.