A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey PDF İndir

A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey PDF Kitap Bilgisi

Pek sevgili okurlarım, on kitaptan oluşan A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi’nin ilk yedi kitabını okudunuz mu? Okuyanlar sekiz, dokuz ve onuncu kitabı merak ve coşkuyla bekliyor- lardı. Dizinin son üç kitabı da yayımlandı. Ama bu diziyi okumaya istediğiniz kitaptan başlayabilirsiniz. Çünkü birbirinden farklı konuların işlendiği öykülerin başkahra- manları, A Takımı’nı oluşturan iz sürücü köpekler. A Takımı’ndan Karabey’e, Sibiryalı üstün yetenekli bir tilkiden gen aktarımı yapıldığını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, bu olağanüstü işlemin ilginç öyküsü var bu kitapta. Daha sonra da kamyon dolusu keçinin, arabalı vapur Yalova’ya yanaştı- ğında tüm engelleri aşıp dağa kaçışlarının gülünç öyküleri anlatılıyor. Deniz kıyısında yer alan yabancı gezginlerle dolu bir oteli eşek arılarının kuşattığını duymuş muydunuz? Bu öyküde de onlarla savaşan, A Takımı’ndan Karabey’in akılal- maz zaferi dile getiriliyor. Bakalım orada bizi neler bekliyor?

A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey PDF İndirme Alanı

A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
A Takımı İz Sürücü Köpekler Dizisi 8 / Sibiryalı Kurnaz Tilki ile Karabey Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.