Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri PDF İndir

Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri PDF Kitap Bilgisi

Hepimiz, farkında olmadan çiçeklerin dilini konuşuruz. Kırmızı güller “Seni seviyorum” der, gelincikler bizi hatırlamaya davet eder ve nergisler ilkbaharın iyimserliğiyle açar. Beyaz zambaklar başsağlığı diler, papatyalar çocukluktan söz eder, yonca ise şans getirir.
 
Binlerce yıldır insanlar, çevrelerinde gördükleri çiçeklere çeşitli anlamlar yüklediler. Bu anlamlar çoğu kez kültürden kültüre değişiklik göstermiş olsa da çiçeklerin sahip olduğu değer evrensel. İşte çiçeklerin söylencesi, büyüsü ve dili bu.
 
Sally Coulthard, floriografiye büyüleyici bir bakış atıyor ve çiçeklerin anlamları ile birlikte isimlerinin kökenini araştırıyor. Çok sevilen 50 çiçeği görsel bir illüstrasyon zenginliği ile sunan Çiçeklerin Dili, okuyucuyu çiçeklerin tarihi, efsanesi, antropolojisi ve edebiyattaki yeri ile ilgili oldukça ilgi çekici bir yolculuğa çıkarıyor.

Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri PDF İndirme Alanı

Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Çiçeklerin Dili: Çiçeklerin Büyüsü, Bilgeliği ve Söylenceleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.