Arapça Konuşuyorum A1- A2 PDF İndir

Arapça Konuşuyorum A1- A2 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Arapça Konuşuyorum A1- A2 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Arapça Konuşuyorum A1- A2 PDF Kitap Bilgisi

Arapça öğretimi “dinleme – konuşma – okuma ve yazma” gibi becerilere ayrılır. Bu becerilerin önemi değişkenlik sağlar. Arap dilini öğrenen biri için en yüksek önem derecesi konuşmadır; Arap dilini öğrenmede ki verimlilik, sadece konuşma ve ustalaşma ile ilgili bölümde ölçülür. Eğer konuşma becerisi olmadan üç beceride yetkin iseniz (uzmansanız), o zaman Arapça dilini doğru bir şekilde bilmiyorsunuz demektir. Buna dayanarak, Arapça dilini öğrenen kişinin tüm üretken konuşma alanlarında veya okuma ve yazmadan edindiği iki alanda yetenekli olması gerekir.
 
Allah bana, ana dili Arapça olmayanlar için bu kitabı yazmamı lütfedip sağladı. Ve bu kitabı ‘Arapça öğreniyorum 1’ adı ile isimlendirdim. Bu kitapta, öğrenciler (A1-A2)  konuşmanın iki seviyesini öğrenirler. Ve Allah’ın izni ile bir sonraki kitap’ta (B1-B2) seviyeleri ile başka seviyeler de olacak.
 
Şunu söyleyebilirim ki: Anadili Arapça olmayanlar için Arapça konuşmasını öğretme konusundaki kişisel deneyimim boyunca, Arapça konuşmada bu faydalı seriyi yazarken, kendimi adadığım zayıf noktaları biliyordum ve buna göre kendime bir plan çizdim. Bu serinin, kendi çabamla yazılanlar da dahil olmak üzere birçok bölüme ayrıldığını belirtmek gerekir ve bazıları dünyanın tüm dillerinde birçok seriden seçilmiş ve düzeltilmiştir. Ve sadece Arapça da değil. Ve Cenab-ı Hak’tan, sunduğum her şeyi kabul edip, yardım etmesini ve bu kitab’ın, ana dili Arapça olmayanlar için diğer Arapça konuşma kitaplarından daha faydalı olmasını dilerim.

Arapça Konuşuyorum A1- A2 PDF İndirme Alanı

Arapça Konuşuyorum A1- A2 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Arapça Konuşuyorum A1- A2 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.