Atın Kadar Varsın PDF İndir

Atın Kadar Varsın kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Atın Kadar Varsın kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Atın Kadar Varsın PDF Kitap Bilgisi

PAYLAŞILMAYAN BİLGİ, HİÇ KİMSEYE FAYDASI OLMAYAN BİR HAZİNE GİBİDİR.
Aristoteles, Metafizik kitabında şöyle der: “İnsan, doğası gereği bilmek ve bulmak ister. Kulakları ve gözleri ile aldığı haz, bunun en büyük kanıtıdır.” Helenistik Çağ’ın mimarlarından olan büyük filozofun önemli tespitinin ışığı altında ben de (!) yarışları sadece maddi kazanç kapısı olma algısından kurtarmak için katıldığınız müşterek bahislerin nihai amacının temelinde ne ya da nelerin yattığını irdeleyerek olabildiğince gün yüzüne çıkarıp sizlere sunmaya çalışacağım. Bu olguların sizleri daha az zarar eden, daha mutlu ve bilinçli bir oyuncu yapacağından zerre kuşkum yok.
Unutmayınız ki bir iş ya da olgunun sonucunu kestirebilmeyi (at yarışlarında kazanca giden yolu), kantar ile kuyumcu terazisi arasında bir değer kapasitesine ulaşmanız belirler.

Atın Kadar Varsın PDF İndirme Alanı

Atın Kadar Varsın Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Atın Kadar Varsın Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.