Aile Modelleri PDF İndir

[ad_1]

Aile Modelleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Aile Modelleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Aile Modelleri PDF Kitap Bilgisi

Soyumuzdan bize aktarılan duygusal etkileri, davranış kalıplarını hatta yaşam biçimlerini de sahiplendiğimizin farkında mıyız?
Aile modelleri kavramının içinde bir ailenin var oluş biçimi, kültürü, kadın ve erkek kimliklerine olan yaklaşımları, dini inanışları hatta batıl inanışları da dahil birçok konu yer alır. Bunlar büyük şeylerdir. Ancak bir de küçük şeyler vardır. Çok küçük… Her gün olan, zaten hep olan şeyler. Bunlar öyle normalleşirler ki aslında anormal olduklarını hiçbir zaman fark etmeyiz oysa her biri hayat hikayemizde dramatik önem taşır:
“Biz”
“Ben de…”
“Annem de…”
“Babam yüzünden…”
“Annemle babam bize…”
“Babam bize daima … derdi.”
“Ben de böyle biri olmak istiyorum.”
“Babam pasifti; annem ise daima baskın biriydi.”
Meltem Reyhan, daha önce yayımladığı Rüya, Sırlar Bohçası, Niyet Defteri, Para Ne Söyler Biz Ne Anlarız gibi çok satan kitaplarında olduğu gibi Aile Modelleri’nde de hem hayatın gizemli dinamiklerini görünür kılıyor hem de okurlarına kendi yaşamlarının karanlık köşelerini aydınlatmaları için farklı bir perspektif sunuyor.
2021 yılında bir cep kitabı olarak yayımlanan Aile Modelleri, genişletilmiş içeriği ve vaka örneklerinin derlendiği yeni bölümleriyle bir kez daha okurlarıyla buluşuyor.

[ad_2]

Aile Modelleri PDF İndirme Alanı

Aile Modelleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Aile Modelleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.