Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) PDF İndir

Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) PDF Kitap Bilgisi


Zeka küpünden sonra keşfedilmiş en eğlenceli beyin aktivitesi ile tanışmaya hazır mısınız? Ezber yok, formül yok, denklem yok. İşte karşınızda 7’den 70’e herkesin yeni eğlencesi ZEKA ÇÖPÜ! Dede ile torunu, baba ile çocuğu, öğretmen ile öğrencisi arasındaki rekabette son nokta. Hem eğlenin, hem yarışın, hem de zekanızı parlatın! Dört ayrı kitap, dört ayrı kategoride hazırlanmış yüzlerce soru; tam da beyin hücrelerinizin dendrit ve aksonlarına göre! Görsel, mantıksal ve matematiksel zekanızın dişleri arasında öğütebileceğiniz, çikolata parçacıklı enfes kurabiyeler kadar tatlı ZEKA ÇÖPÜ soruları ile zaman geçirirken çok ama çok eğleneceksiniz; ancak kimse size vaktinizi boşa harcadığınızı söyleyemeyecek! ZEKA ÇÖPÜ soruları asla eskimez ve modası geçmez, tekrar ve tekrar çözebilirsiniz! “Bizim zamanımızda ZEKA ÇÖPÜ vardı. Acayip eğlenceliydi, elimize aldık mı üç beş soru çözmeden bırakamazdık!” dediğinizde, torunlarınız size şaşkın şaşkın bakacak ve şöyle diyecekler: “Hâlâ var!”

Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) PDF İndirme Alanı

Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Zeka Çöpü – 2 / Dijital Rakamlar (Çift Çöp) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Yaratıcı Cennet (Mandala Boyama) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.