Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) PDF İndir

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) PDF Kitap Bilgisi

Sahip olduğumuz en büyük nimetlerden biri olmasına rağmen, en kolay harcadığımız nimet hiç şüphesiz ki zamandır.  Bu eser, kum saati misali her gün eksilmeye yüz tutan hayatımızı en iyi şekilde verimli kılmanın yolunu aydınlatan bir meşale gibidir. Bunu yaparken de hayatlarını en güzel şekilde değerlendirmiş ve bizlere yüklü bir miras bırakmış İslam âlimlerinin hayatlarından ve sözlerinden bir demet sunmaktadır. Mazimizdeki güzellikleri ortaya koyan bu çalışma, vakitlerini dolu dolu geçirme hususunda herkesi teşvik etmektedir. Eserin sahibinin yetmişten fazla çalışmasının bulunması ve çağımızın en önde gelen hadisçilerinden biri olması kitabın kıymetini daha da artırmaktadır.

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) PDF İndirme Alanı

Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Zamanın Kıymeti (Genişletilmiş Baskı) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Cennet Adaları PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.