Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) PDF İndir

Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) PDF Kitap Bilgisi

Aleksandr Puşkin (1799-1837); Topu topu 38 yıl süren ömrü komploya çok benzeyen bir düelloyla son bulduğunda Puşkin, şiiri kadar roman ve öyküleriyle de (Gogol’la birlikte) 19. yüzyılın öncü Rus klasikleri arasına girmeye hak kazanmıştı.
Nitekim, elinizdeki kitapta Yüzbaşı’nın Kızı’ndan Byelkin Öyküleri ve Erzurum Yolculuğu’na bu önemli anlatıcının tüm öykü ve romanları zamandizinsel sıralamayla birarada okura sunulmaktadır.

Ataol Behramoğlu (1942): Şiirimizin son 40 yılındaki en önemli toplumsalcı ozanlardan biri olmanın yanı sıra, Puşkin’den Çehov’a, Lermontov ve Turgenyev’den Çağdaş Rus Şiiri Antolojisi’ne çeviri edebiyatımızın da en yetkin adlarından biridir.

Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) PDF İndirme Alanı

Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yüzbaşının Kızı – Bütün Öyküler Bütün Romanlar (Ciltli) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.