Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) PDF İndir

Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) PDF Kitap Bilgisi

ÖLÜMCÜL BİR YETENEK… YEDİ KRALLIĞI YIKABİLECEK BİR SIR SLJ Yılın En İyi Kitabı Booklist Editörün Seçimi Publishers Weekly Yılın En İyi Kitabı Andre Norton Ödülü Finalisti Sıradışı hünerlerle doğan insanlardan korkulan ama aynı zamanda güçlerinin sömürüldüğü bir dünyada Katsa, kendisinin bile tiksindiği bir yeteneğe sahiptir: Öldürme yeteneği. Middluns Kralı olan amcası Randa’nın buyruğu altında yaşayan genç kız ayrıcalıklı bir hayat sürmek yerine onun kirli işlerini yapmak, Kral’ın keyfini kaçıranları cezalandırıp onlara işkence etmek zorunda bırakılmıştır. Savaşma yeteneği olan Prens Po’yla tanıştığındaysa hayatının tamamen değişeceğinden habersizdir.  Kendi yeteneğine dair yeni bir gerçeğin açığa çıkacağını ve çok uzaklarda, dehşet verici bir tehlikenin kol gezdiğini ise aklından dahi geçirmiyordur… “İçinde macera, romantizm ve gizemli yaratıklar barındıran bu seri, okurlarına ‘Böyle güçlerim olsa nasıl olurdu?’ dedirtecek hayaller kurduruyor.”  New York Times “İnce bir tutku ve yabani bir zarafet, gerçekçi kahramanlıklar ve sade bir güzellikle dolu bu öyküde hiçbir yenilgi kesin değil ve tüm zaferlerin bir bedeli var. Her anlamıyla yetenek dolu.” Kirkus Reviews “Bu sürükleyici seriyle Cashore, çıtayı inanılmaz derecede yükseltmiş.” Publishers Weekly  “Etkileyici bir seri. Okurlar bu incelikle yazılmış, muhteşem fantastik seriyi okumaya doyamayacak.” Booklist “İnanılmaz detaylara sahip, capcanlı ve özgün karakterlerle dolu.” SLJ

Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) PDF İndirme Alanı

Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yedi Krallık Üçlemesi Seti (Yetenek-Ateş-Sır) (Kutulu) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.