Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) PDF İndir

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) PDF Kitap Bilgisi

Yıl 2189. 
Yer; evrenin her köşesi. 
Macera üretimi; çocuk zihni. 
Yaşananlar; heyecan, macera, hareket, spor, çekişme, kahramanlık. 
Malzemeler; yapay zekâlı robot, süper bisiklet ve kaykay, süper teknoloji ürünü bir saat, uçan arabalar, uzay ve ışık hızı.
Kahramanlar; bütün çocuklar.
Eksikler; vücut savunma sistemi ve sen…
 
Bütün hayatını odasından çıkmadan geçiren bir çocuk. Daha 10 yaşında. Canlı kimseyle temas edemiyor. En büyük zevki camdan dışarıyı seyretmek. Teknoloji gelişmiş, çağlar açılıp kapanmış, samanyolu galaksisinde koloniler kurulmuş. Uzayda ayak basılmamış yer yok. Ama bu çocuk sadece evde. Bütün gelişmeleri hologramdan takip ediyor. Teknoloji son sürat ama hâlâ hastalığına çare bulunamamış. İşte, bu benim sevgili dostum.
Ben Ateşcan Arçuray Baymünke BÖRTEÇİN BULCAHAN. 2189 yılında, 10 yaşında, koca galakside, küçücük odamdan dışarıyı seyrediyorum. Ama şimdi işler biraz farklı. Ailemin bana hediye ettiği arkadaş robotum Can ile keşifler yapmaya başladım. Artık tüm evrenin beni tanıma vakti geldi. Bu macerada bizimle olmaya ne dersin? Sen de gel ve iyilik ordusuna katıl.

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) PDF İndirme Alanı

Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yapay Zeka / Galaksinin Koruyucuları – Kara Deliğin Sırrı (Ciltli) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.