Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) PDF İndir

Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) PDF Kitap Bilgisi

Callypso Lillis, Deli Kral Karnon’ın hapishanesinden kurtulur ancak kâbusları sona ermez.
Callie tutsak edildiği günlerin hatırlatıcısını artık bedeninde taşımaktadır. Ruh Hırsızı ise hâlâ dışarıda bir yerlerdedir.
Callie ve Desmond peri dünyasında barışın temsili olarak kabul edilen Gündönümü kutlamaları için Flora Krallığı’na gittiklerinde, dört bir yanı yemyeşil, büyüleyici çiçekler ve parlak peri ışıklarla çevrili saraya adımlarını atar atmaz, kutlamalardan daha acil sorunlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Hiçbir yer perilerin devasa balo salonlarından daha tehlikeli değildir. Hiçbir güç Callie’yi kraliyet entrikalarından koruyamaz.
Periler tehlikeli yaratıklardır, oyun oynamayı severler. Bazıları aşk bazıları intikam ister, bazıları kan bazıları dile getirilemeyecek şeyler ister. Kesin olan tek şey hiçbirinin göründüğü gibi olmadığıdır.
Sırlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek daha gizemli birine dönüşen Des bile.
Flora Krallığı’nda entrikalarla dolu balolar ve kutlamalar devam ederken saray topraklarında uğursuz bir şeyler dolanmaya başlar.
Ve Callie eğer dikkatli olmazsa, bu şey sevdiği herkesi ve her şeyi yok edecektir

Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) PDF İndirme Alanı

Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yabancı Bir İlahi (Ciltli) / Pazarlıkçı Serisi (2. Kitap) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Genç Din Eğitimcisine Mektuplar/ 11-G-10 PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.