Uzmanlığın Ölümü PDF İndir

Uzmanlığın Ölümü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Uzmanlığın Ölümü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Uzmanlığın Ölümü PDF Kitap Bilgisi

Eğitim imkanlarının artması, teknolojinin gelişimi derken artık herkes her şeyi biliyor. Özellikle internette kıs bir yolculuk yapan ortalama her vatandaş, kendini uzmanlara entelektüel eşitlikte görüyor. Her konuda yargıda bulunup ciddiye alınmak istiyor. Tüm sözlerin ağırlığının eşit kabul edildiği, önem ve değer farkının hiçe sayıldığı bir dünyada herhangi bir sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla bir işe yıllarını adamış uzmanın sözü terazide aynı kefeye konuyor. Uzmanlığın hakkını teslim eden görüşler, bazen elitizm ile etiketlenirken kimi zaman demokratik olmamakla suçlanıyor.
Tom Nichols ABD’de büyük ses getiren ve on üç dile çevrilen “Uzmanlığın Ölümü” kitabıyla tüm sözleri eşitleyen yaklaşıma güçlü bir şekilde itiraz ediyor. Okulların ticarethane, öğrencilerin müşteri haline gelmesiyle uzmanlığa saygının giderek azaldığını belirten Nichols, dijital devrimin, sosyal medya ve internetin yaygınlaşmasının cehalet kültürünü nasıl beslediğinin altını çiziyor.
Bu Kitabı okuduğunuzda ülkemize özgü sandığımız bir çok meselede yalnız olmadığımızı göreceksiniz.

Uzmanlığın Ölümü PDF İndirme Alanı

Uzmanlığın Ölümü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Uzmanlığın Ölümü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.