Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları PDF İndir

Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları PDF Kitap Bilgisi

“Sosyal Bilimciler İçin Araştırma Metot ve Teknikleri” adlı kitabımızın “Söz Başı”nda: “Zaman içerisinde meslektaşlarımızın ve öğrencilerimizin tenkit ve ikazlarının kusurların giderilmesinde yol gösterici olacağına inanıyoruz” demiştik. İkazların değerlendirilmesi bizi öyle bir noktaya getirdi ki, hem kitabın içeriğini ve hem de adını değiştirmemize sebep oldu. Böylece kitabın yeni adı, “Uygulamalı Sosyal Aştırma” oldu. Eski kitapta mevcut bilgiler büyük çoğunlukla aynen korundu. Buna karşılık hem sistematiği değiştirildi hem de yeni bilgiler eklendi.
“İÇİNDEKİLER” kısmına dikkat edilecek olursa kitabın okuyucuya hangi sistematik içerisinde, neyi kazandırmak istediği anlaşılmış olacaktır: “BİRİNCİ BÖLÜM”de sosyal varlık alanı hakkında bilgi verilmiş, “İKİNCİ BÖLÜM”de araştırma metot ve teknikleri tanıtılmış, “ÜÇÜNCÜ” ve “DÖRDÜNCÜ BÖLÜM”lerde hangi süreçler takip edilerek bir araştırma iki kapak arasına getirileceği (modelin gerçekleşmesi faaliyetleri) örneklerle anlatılmaya çalışılmıştır.

Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları PDF İndirme Alanı

Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Uygulamalı Sosyal Araştırma & SPSS, Kavramlar, Teknikler, Metotlar, Bilgisayar Uygulamaları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.