Uçak Nasıl Yapılır? PDF İndir

Uçak Nasıl Yapılır? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Uçak Nasıl Yapılır? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Uçak Nasıl Yapılır? PDF Kitap Bilgisi

“Uçak Nasıl Yapılır?” sadece çocukların değil, konuya ilgi duyan yetişkinlerin de ilgiyle okuyacağı ve faydalanabilecekleri bir eser.
 
Tamamı renkli, detaylı teknik çizimlere yer verilen bu kitap, uçakların taslak çizimlerinden başlayarak kanat, motor, kabin içi gibi en ince detaylara varıncaya kadar bütün ayrıntılarını okurlara gösteriyor. Uçak üretim sürecinin tasarım, imalat, taşınma, birleştirme, test ve saha aşamalarını işlevleriyle beraber bu kitapta bulacaksınız.
 
Uçak bakım eğitmenliği ve eğitim yöneticiliği yapan Murat Köse uzun yıllara dayanan tecrübesi ışığında bir uçağın tasarım aşamasından başlayarak hangardan çıkışına kadar geçen süreci yalın bir dille anlatıyor.

Uçak Nasıl Yapılır? PDF İndirme Alanı

Uçak Nasıl Yapılır? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Uçak Nasıl Yapılır? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.