TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko PDF İndir

TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko PDF Kitap Bilgisi

“DİKKAT! Bu kitap var olan orijinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla iki sayfanın bir sayfaya yerleştirilerek küçültülmüş EKONOMİK VE EKOLOJİK VERSİYONUDUR.”
Yine Yeni Yeniden 
Yepyeni bir kamp ve yepyeni fasiküllerimiz ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım, 
Sizlere Matematikte rehber olmaya çıktığımız bu yolda AYT konularını birlikte bitirmeye geldik. AYT konularını adım adım, tanımlarla, ispatlarla, en ince ayrıntısına kadar, fasikül fasikül bitireceğiz. 
Kampımız ve kampa özel yenilenen fasiküllerimiz AYT konularını kapsamaktadır. AYT matematiğe başlamak istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, AYT konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda AYT’yi bitirmek istiyorum diyenler, bu fasikül ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı. 
Konuyu önce Rehber Matematik’ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, ödevlendirmeleri bu fasikülden yapacaksın. Takıldığın sorularda soru çözüm videosunu açıp izleyebileceksin. 
Rehber Matematik dokunuşlarıyla kampa paralel yenilenen fasiküllerimiz ile AYT konularını daha planlı, daha programlı, daha eksiksiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘’Elinde kalem önünde kâğıt’’ izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu fasikülden vereceğimiz ödevlendirmeleri günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘’O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin!’’ 
O hâlde ne diyoruz AYT konularının her biri için ‘’Gönder Gelsin #öğrenbitsin’’ 
Hoş kal, Hoşça kal..
Türü: Fasikül
Sayfa Sayısı: 64
Soru Sayısı: 501

TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko PDF İndirme Alanı

TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler Eko Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.