Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! PDF İndir

Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap, Türkçe Dil Bilgisi kitabı değildir. Ana Dilin temel yapısının bozulmasına öncülük eden Türklerin suç belgesidir.
 
Yönetenlerin sapkınlığıyla Türkçeye yüzlerce yıldır giren yabancı sözcükler, Türkçenin ana sistemini bozamamışlardı. Türkçe, Cumhuriyet devletinin kuruluş döneminde ana yapısının sağlamlığından yararlanılarak özüne kavuşturulmuş ve kısa sürede yeniden serpilip gelişmişti.
 
Ne var ki, Türkiye’nin Türkleri, son 35 yılda, tarihte eşine rastlanılmayanı yaparak Türkçenin köklerden türeyiş düzenini, fiil çekimlerini öldürdüler; anlatım sistemini hoyratça bozdular.
 
Hiçbir kişinin, özellikle Türklerin, Ana Dili özensizce kullanarak bozmaya, kurallarını altüst etmeye hakkı yoktur; çünkü Türkçenin kökünü kurutmak, Türklükten öteye insanlık suçudur!
 
Ünlü-ünsüz yazarlar, gazeteciler, akademisyenler, sanatçılar, siyasetçiler, öğretmenler, TV sunucuları, TV yorumcuları, devlet yöneticileri, yayın yönetmenleri, diksiyoncular, çevirmenler ve Mustafa Yıldırım’ın kendi kitaplarından kıyım örnekleriyle.
 
İçindekilerden:
Türkçenin fiil çekimlerini Türkler kuruttu
Geçmiş zaman çekimi öldü …
Geleceğe yapışan “olmak”
Dilek, Emir, Gereklilik kipleri bozuldu
Takıldıkça “nokta”
İtibarsızlaşan “itibar”
Süreyi, dönemi bitiren “süreç”
İsimlikten çıkan “ism”
Sıfatları düşüren “inanılmaz”
Anlamını yitiren “anlam”
“için” yerine “adına” saçmalığı
Tıkananlar uydurdu: “soru işareti”
“Altını” çize çize “Aynen” yıkım
 
 

Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! PDF İndirme Alanı

Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Türkçeye Türkler Kıydı & Emperyalistlerin Bu Kıyımda Payı Yok! Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Serinlikler PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.