Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları PDF İndir

Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları PDF Kitap Bilgisi

Türkçe öğrenmek isteyen yabancılara dilbilgisi betimlemeleriyle ve alıştırmalarla yardımcı olmayı amaçlayan bu kitapta temel düzeyde yirmi dilbilgisi konusu ayrıntılı bir biçimde betimlenmiş ve betimlemeler alıştırmalarla desteklenmiştir. Ayrıca kitapta dilbilgisi terimleri sözlüğü, kısaltmalar dizini, p-ç-t-k listesi ve alıştırmaların yanıtları da yer almaktadır. Bunun yanında Türkçeyi yabancı dil olarak öğreten öğretmenlere de bu konuda yardımcı bir kaynak olarak katkı sağlamayı amaçlayan bir kitap.

Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları PDF İndirme Alanı

Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Türkçe – Yabancılar İçin Betimlemelerle Türkçe Dilbilgisi Alıştırmaları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.