Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları PDF İndir

Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapta ticaret hukuku ile ceza hukukunun kesişimlerinden biri olan ve uygulamada çokça karşılaşılmasına rağmen her nedense literatürde gözardı edilen haksız rekabet suçları ele alınmıştır. Rekabet hukuku ile haksız rekabet ayrımının yanı sıra Türk Ticaret Kanunu’nda düzenlenen haksız rekabet suçlarına ilişkin ortak hükümler ve ilgili suçların her birinin kendine özgü unsurları tek tek ele alınmıştır. Ayrıca literatüre katkı sağlamak amacıyla İtalyan hukukunda yer alan haksız rekabete ilişkin düzenlemeler ile İtalyan mahkeme kararlarına da yer verilmesi bakımından bu kitap bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Bu ilk baskının henüz bir başlangıç olduğu bilinci ile daha sonraki baskıları zenginleştirebilmemiz için okurun değerli eleştirilerini ve meslektaşların tecrübelerini ileterek katkı sunmasını umar, ilgilisine keyifli okumalar dilerim.

Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları PDF İndirme Alanı

Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Türk Ticaret Kanunu’nda Düzenlenen Haksız Rekabet Suçları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.