Turizmde Etik PDF İndir

[ad_1]

Turizmde Etik kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Turizmde Etik kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Turizmde Etik PDF Kitap Bilgisi

Bir bilim dalı olarak etik, sosyolojik anlamda insan ilişkilerinde davranışsal anlamda ise işletme yönetimi bakımından oldukça önemlidir. Turizm sektörünün emek yoğun nitelikte olması ile birlikte insan unsurunun ön planda yer alması bu sektörde yer alan tüm işletmeler açısından etik kavramının önemini daha da artırmaktadır. Turizm işletmelerinde etik sorunların var olması; güven kaybı, olumsuz bir imaja sahip olunması ve ekonomik anlamda zarar edilmesi gibi birçok olumsuz duruma neden olabilir. Bu olumsuz durumların önüne geçilebilmesi adına hizmet sektöründe faaliyet gösteren bütün turizm işletmelerinin ahlaki bir anlayışa sahip olması gerekmektedir. Bu bakımdan turizm işletmelerinde görev yapan personel ve yöneticilerin bu konularda bilgi ve sorumluluk sahibi olmaları, söz konusu işletmeler ile birlikte turizm sektörünün bütününün gelişimine de katkı sağlayacaktır. Bu bağlamda beş bölümden oluşan bu eserin birinci bölümünde etik, ikinci bölümünde ahlak, üçüncü bölümünde sosyal sorumluluk kavramlarına yer verilmiştir. Dördüncü bölümde turizm etiği, beşinci ve son bölümde ise turizm işletmelerinde etik iklim konusu ele alınmıştır.

[ad_2]

Turizmde Etik PDF İndirme Alanı

Turizmde Etik Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Turizmde Etik Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.