Turist Rehberleri İçin El Kitabı PDF İndir

Turist Rehberleri İçin El Kitabı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Turist Rehberleri İçin El Kitabı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Turist Rehberleri İçin El Kitabı PDF Kitap Bilgisi

Turist rehberinin mesleği gereği arkeoloji, ikonografi, sanat tarihi, coğrafya, iletişim, Anadolu uygarlıkları gibi pek çok alana dair bilgi sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca turist rehberi, sahip olduğu bilgileri pratik konu ve kavramlarla güncellemeli, grubun ilgisi ve dikkatini yüksek tutmalıdır. Bununla birlikte bir rehberin sahip olduğu bilgi ve deneyim onu daha nitelikli, donanımlı ve sektörde ihtiyaç duyulan biri konumuna getirecektir.

Bu kapsamda gerek lisans ve lisansüstü eğitim alan gerekse turist rehberliği mesleğini aktif olarak yürütenlere yönelik hazırlanan “Turist Rehberleri İçin El Kitabı”, bir turist rehberinin tur sırasında ihtiyaç duyacağı temel bilgileri içermektedir.

Bu kitap, medeniyetlerin beşiği olan Türkiye’nin geçmiş, günümüz ve geleceğini en doğru ve güncel bilgiler ile aktaran turist rehberinin başucu kaynağı olması gerektiğine inandığımız, uzun bir hazırlık sürecinden sonra birbirinden değerli yazarlarımızın katkıları ile ortaya çıkmıştır. Tüm okurlarına faydalı olması dileğiyle…

Turist Rehberleri İçin El Kitabı PDF İndirme Alanı

Turist Rehberleri İçin El Kitabı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Turist Rehberleri İçin El Kitabı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.