Tembeller Sınıfı PDF İndir

Tembeller Sınıfı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tembeller Sınıfı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tembeller Sınıfı PDF Kitap Bilgisi

Müdür: (Müdür donup kalmıştır, baş sallar, telefonları alan öğretmene bakar, odadan çıkışını izler.) Eskilerin değişmesi gerekiyor, eskilerin değişmesi gerekiyor. Suçlu biz mi olduk şimdi? Eskiymişiz! Sen kendine bak! Senin gibi yüz öğretmene taş çıkarttırırım be! Aaah! (Hareket yapınca beli tutulur, güçlükle yerine oturur. Karşısındakiyle kavga ediyormuş gibi konuşur.) Çaylaaak, göreceğim seni. Bu telefonları buradan alıp gitmenin ne demek olduğunu öğreteceğim sana. Dur dur sen! Gelip elimi ayağımı öpeceksin. (Pınar öğretmene öykünerek, odanın içinde oynayarak, ata binerek, attan düşerek yavaş yavaş ayağa kalkar.) Telefonlar çocukların okul çantasıymış. Kalemi, defteri… Eskilerin, eski yöntemlerin değişmesi gerekiyor… Göreceksin sen yakında… O acemi atlara, usta biniciler biner, usta biniciler… Ben senin gibi kaç toyun yabani atların ayakları altında ezildiğini gördüm. Senin gibi kaç toy öğretmeni ezilmekten ben kurtardım, ben!

“Eğitimdeki yeni bakış açısını oyunlaştırması ne hoş olmuş. Oynayanın ve izleyenin keyif alacağı, ders çıkaracağı bir oyun.”

Tembeller Sınıfı PDF İndirme Alanı

Tembeller Sınıfı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tembeller Sınıfı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Kış: Bir Mevsimin Tarihi PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.