Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi PDF İndir

Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi PDF Kitap Bilgisi

“Hiç kimse bir sayıya göre karar vermiyordu.
Onların bir hikâyeye ihtiyacı vardı.”
 
 
 
Daniel Kahneman ve Amos Tversky, savaşın parçaladığı 1960’larda İsrail’de bir araya geldi. Daniel Kahneman her zaman yanıldığından emin, içine kapanık ve her şeyi ciddiye alan biriydi. Amos Tversky ise her zaman haklı olduğunu düşünen, dışa dönük ve her şeyden eğlence çıkaran yönleriyle bilinirdi. Bu iki zıt karakter, zihnin gizemini çözmek ve rasyonel karar verme modeline meydan okumak için el ele verdi. Ortak araştırmalarıyla karar verme süreçleriyle ilgili varsayımlarımızı tamamen alt üst etti.
 
 
Michael Lewis’in kaleme aldığı Telafi Projesi, fikirleriyle dünyayı değiştiren ekonomi dalında Nobel Ödüllü Psikolog Daniel Kahneman ve Psikolog Amos Tversky’nin işbirliğini temel alıyor ve okuyucuyu hem insan zihninin sırlarını keşfetmeye hem de harika bir dostluk hikâyesine şahit olmaya davet ediyor.
 
 
“Sürükleyici bir hikâye, göz kamaştırıcı fikirler, gazetecilik yeteneği ve özgünlük… Michael Lewis tüm bunları Telafi Projesi’nde olağanüstü bir tutarlılıkla başarmış.”
                                                        
—Times
 
“Yenilikçi fikirlerle başarıya ulaşan olağanüstü bireylerin hikâyesi.”
                                                    
 —Economist
 
“Michael Lewis zımba üzerine 800 sayfalık bir kitap yazsa bile okurum.”
                                                
—New York Times

Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi PDF İndirme Alanı

Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Telafi Projesi & Seçimlerimizin Sınırlarını ve Düşünce Şeklimizi Değiştiren Bir Dostluk Hikayesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.