Tekrar Ergen Olsam PDF İndir

[ad_1]

Tekrar Ergen Olsam kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tekrar Ergen Olsam kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tekrar Ergen Olsam PDF Kitap Bilgisi

 Ruhumu satsam geçinebilir miyim acaba?
 
“Güçlünün daha güçlü olduğu, fakirin daha fakir olduğu çağdan sesleniyorum. Hoşunuza gitmedi mi? O zaman televizyonu açın.Bakın, orada her şey günlük güneşlik. Biliyor musunuz, o günlere geri dönmek isterdim. 90’lara…
İnternetin bağımlısı olmadığımız döneme… Toplumsal ayrışmanın, canlı bombaların, savaşların, karışıklıkların bizden uzak olduğu döneme… Ve kesinlikle müziğin daha iyi olduğu döneme!” 80 kuşağından genç bir kadın öğretmenin hayatla imtihanı çetin geçmektedir. Bir taraftan işsizlik diğer taraftan gelecek kaygısı Öykü’yü çıkmazlarla dolu bir yola sürüklemektedir. Kaygısız geçirdiği öğrencilik yıllarını özlemle anarken bir gün başına gelen bir mucizeyle ergenliğine geri döner. Geçmişinde yaptığı hatalardan ders çıkartarak geleceğini yeniden şekillendiren Öykü’nün zaman yolculuğunda acaba onu ne gibi sürprizler beklemektedir?

[ad_2]

Tekrar Ergen Olsam PDF İndirme Alanı

Tekrar Ergen Olsam Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tekrar Ergen Olsam Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.