Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi PDF İndir

Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi PDF Kitap Bilgisi

Emek hareketinin önümüzdeki dönemine eşik olma özelliği taşıyan TEKEL direnişi üzerine daha derin düşünme çabasının ürünü olan ‘TEKEL Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi’ kitabı Nota Bene Yayınları’ndan çıktı. Kitap, Tekel direnişini çeşitli yönleriyle ele alan toplam 11 makale, Tek Gıda-İş yöneticileri ve Tekel işçileriyle yapılan sekiz röportaj ve 2009’un Kasım ayından 3 Nisan 2010’a kadar gün gün gelişmeleri içeren bir de günceden oluşuyor.

Kitapta her bir yazar, Tekel direnişini değerlendirirken olması gere¬keni betimlemeye değil olanı anlamaya çalışarak işçi sınıfı mücadelesinin geleceğine ilişkin önermelerde bulunuyor.

Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi PDF İndirme Alanı

Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tekel Direnişinin Işığında Gelenekselden Yeniye İşçi Sınıfı Hareketi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.