Tek Başına Durma Cesareti PDF İndir

[ad_1]

Tek Başına Durma Cesareti kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tek Başına Durma Cesareti kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tek Başına Durma Cesareti PDF Kitap Bilgisi

U. G. Krishnamurti’nin öğretilerinde, gerçekten bilgelikle dolu bir insana olan özlemimizi yan­sıtan zorlayıcı bir saflığa rastlıyoruz. Dünya ta­rihinde otoriteyi böylesine sorgulama cesareti gösteren pek az kişi olmuş ve hiç kimse kendi önemsizliğine böyle büyük bir cüretle baka­mamıştır.
U. G. Krishnamurti veya sadece U. G. olarak bili­nen Uppaluri Gopala Krishnamurti (9 Temmuz 1918 – 22 Mart 2007), genellikle “anti-guru” veya “guru olmayı reddeden adam” olarak anı­lan bir konuşmacı ve filozoftu. 1980’lerin ba­şında Amsterdam’da yaptığı konuşmalardan oluşan bu koleksiyon, U. G. Krishnamurti’nin en iyi ve en sarsıcı fikirlerinden oluşmaktadır.

[ad_2]

Tek Başına Durma Cesareti PDF İndirme Alanı

Tek Başına Durma Cesareti Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tek Başına Durma Cesareti Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.