Tarihten Alınacak Dersler PDF İndir

Tarihten Alınacak Dersler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tarihten Alınacak Dersler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmamış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tarihten Alınacak Dersler PDF Kitap Bilgisi

“Durantların başyapıtının her evin kitaplığında
bulunması gerekir ve birçoğunda zaten yer alır.”
 
—Dana D. Kelley, Arkansas Democrat-Gazette
 
Zamanımızın en büyük düşünürlerinden, Pulitzer ödüllü Will ve Ariel Durant’ın 5.000 yıllık tarihi derleyen ünlü makale koleksiyonu.
 
Pulitzer ödüllü tarihçiler Will ve Ariel Durant, The Story of Civilization’ın on anıtsal cildi üzerindeki kırk yıllık çalışmalarından elde ettikleri bilgi ve deneyim birikimini okur için damıtmayı başardılar. Sonuç, insan deneyiminin doğasına, uygarlığın evrimine, insan kültürüne dair göz kamaştırıcı içgörülerle dolu bir insanlık tarihi araştırmasıdır.
 
Yazarlar, hayatlarının işinin tamamlanmasıyla geriye bakıp insanın savaş, fetih ve yaratılış içinde geçen uzun yolculuğunun anlamını irdelemeye başlarlar. Kendi çağımızı anlamamıza yardımcı olabilecek temaları kullanarak insanın doğası, davranışları ve beklentileri hakkında tarihin ne göstereceğini araştırırken geçmişin büyük yaşamlarına, fikirlerine ve olaylarına değinirler.
 
Tarihten Alınacak Dersler, 5.000 yıllık dünya tarihinde gözlemlenen konu ve dersleri coğrafya, biyoloji, ırk, kişilik, ahlak, din, ekonomi, sosyalizm, devlet, savaş, büyüme ile çürüme ve ilerleme gibi on iki farklı bakış açısıyla gözden geçiriyor.

Tarihten Alınacak Dersler PDF İndirme Alanı

Tarihten Alınacak Dersler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tarihten Alınacak Dersler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Etkili Kod Yazma Teknikleri PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.