Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı PDF İndir

Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı PDF Kitap Bilgisi

Son yıllarda çok konuşulan “sürdürülebilirlik” konusunun ortaya çıkış nedeni aslında doğal kaynakların sınırlı olmasına karşılık tüketici beklenti ve ihtiyaçlarının sınırsız olmasıdır. Bu bağlamda üretim sektörü; bir yandan daha çok üreterek, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayarak ekonomik kalkınma ve büyümeyi sağlarken diğer yandan da üretimde kullanılacak kaynak kullanımını azaltacak çözümler bulmak zorundadır ve bunu da sürdürülebilir bir anlayışla gerçekleştirmek durumundadır. Öte yandan Küresel Risk Raporu’na göre (Dünya Ekonomik Forumu tarafından yayınlanan), gelecek on yıl için en büyük küresel risk, iklim değişikliğine ve küresel ısınmaya karşı mücadelede yetersiz kalınmasıdır. Bu doğrultuda sürdürülebilir üretim uzun süredir tüm üreticiler için stratejik bir zorunluluk olsa da küresel çapta değişen ekonomik koşullar, jeopolitik gelişmeler, iklimsel değişimler ve toplumsal değişimler, sürdürülebilir üretimin yeniden kurgulanmasını gerektiriyor. Bu bağlamda bu kitap, üretim sektörüne hem sürdürülebilir üretim hem de kurumsal sürdürülebilirlik hususunda bir çerçeve sunmaktadır.

Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı PDF İndirme Alanı

Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sürdürülebilir Üretim Göstergeleri ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Performansı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.